Son Bölüm


Benimsin 59. Bölüm Takılmadan izle 25-07-2016 Kanal 7 izle7


Benimsin 59. BolumBenimsin 59. Bölüm Takılmadan izle 23-07-2016,Benimsin 59. Bölüm Tek Parça HD izle,Benimsin 59. Bölüm Tek Parça HD seyret,Benimsin son bolum izle,Benimsin 59. Bölüm Youtube izle,Benimsin 59. Bölüm Tek Parça izle,Benimsin 59. Bölüm Tek Parça HD izle,Benimsin 59. Bölüm Full Hd izle,Benimsin 59. Bölüm izle Sosyal Medyada bir hayli tıklanan türk dizileri arasında gelmesi dolayısıyla Benimsin dizisini üyelerimiz için biraz bilgi edindik. Benimsin 59. bölümüyle 25-07-2016 tarihinde izleyicisini tv başına kitleyecek her zaman olan bu. Google'de genellikle yapılan aramalar bu şekilde olur Benimsin 59. bölüm ücretsiz Benimsin de bu bölümde bir hayli ilginç olacağına inanıyoruz.

bu hafta fragmanı epey bir kaliteli belli ediyor kendini Benimsin bir önceki bölümde bir hayli kendinden söz ettirdi. Takipçisi devamlı artan Televizyon dizisi Benimsin 59. bölümü ile 25-07-2016 ardından da yeni ve eski hayranlarına hoş vakit geçirecek. Bölümü takip ediyoranız bu bölümle ilgili görüş beyan edebilirsiniz
Benimsin 59. Bölüm Youtube izle 25-07-2016,Benimsin 59. Bölüm Takılmadan izle,Benimsin 59. Bölüm Full Tek Parça seyret,Benimsin son bolum izle,Benimsin 59. Bölüm Youtube izle,Benimsin 59. Bölüm Full Tek Parça izle,Benimsin 59. Bölüm Hemen izle,Benimsin 59. Bölüm Donmadan izle,Benimsin 59. Bölüm izle ,Benimsin 59. Bölüm izle

Konusu :
Benimsin (Beintehaa) Tanıtım
Kanal 7 ekranlarında Hint dizisi rüzgarı esmeye devam ediyor. Hint dizilerinin Türkiye'deki ekranı Kanal 7, milyonların tutkuyla izlediği Bir garip Aşk dizisinin ardından şimdi de yine çok aşırı konuşulacak bir yapımı ekranlarına taşıyor. Yayınlandığı dönemde ilgiyle izlenen Beintehaa adlı Hint dizisi Nisan ayında Benimsin adı ile Kanal 7 ekranlarında yerini alacak. Bollywood'un yıldızlarını bir araya getiren Benimsin (Beintehaa) dizisinde başrolleri Harshad Arora ve Preetika Rao paylaşıyor.

Benimsin (Beintehaa) Konusu:
Nisan ayında Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak Benimsin (Beintehaa) dizisinde Zain ve Aaliya adlı iki kuzenin nefret ve tutku dolu hikâyesi anlatılıyor.
Kendini beğenmişliği ve hayatı ciddiye almayan tavırları ile tanınan Zain Usman Abdullah, (Harshad Arora) Hindistanlı varlıklı bir ailenin oğludur ve Londra'da okumaktadır. Ailesinden uzakta olmanın verdiği huzur ile zamanının büyük bir yönünü eğlenceye ayıran Zain evlilik fikrine her zaman soğuk bakmıştır. nedeni ise o her zaman ağır basan bencilliği yüzünden evleneceği insanın dünyada henüz mevcut olmadığını düşünür.

Bir gün Londra'daki okul müdüründen Zain'in babası Usman'a bir şikâyet mektubu gelir. Mektupta Zain'in nadiren okula geldiği ve geldiğinde derslerden çok aşırı kızlarla ilgilendiği yazmaktadır. Yazılanları okuyan Usman Bey oğlunu arayarak ondan hemen evine dönmesini ister.
Usman Bey, Zain'e bazı nasihatler verdikten sonra onu ingiltere'den çağırmasının asıl sebebi Bhopal'de yaşayan yeğeni Aaliya'nın düğününe giderek onun için aldığı hediyeleri teslim etmesidir. Zain bu teklifi kabul etmez nedeniyse o yaklaşan yeni yılı en yakın arkadaşları ile birlikte Bangkok'ta kutlamaya hazırlanmaktadır. fakat inatçı tavrını sürdüren Usman Bey, oğlunu Bhopal'e gönderebilmek için kredi kartlarını iptal eder, banka hesaplarını kapattırır.

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

Blogger tarafından desteklenmektedir.