Son Bölüm


Benimsin 51. Bölüm izle 09-07-2016


Benimsin 51. BolumBenimsin 51. Bölüm Donmadan izle 11-07-2016,Benimsin 51. Bölüm Takılmadan izle,Benimsin 51. Bölüm Full Tek Parça seyret,Benimsin son bolum izle,Benimsin 51. Bölüm Hemen izle,Benimsin 51. Bölüm Full Tek Parça izle,Benimsin 51. Bölüm Full Hd izle,Benimsin 51. Bölüm Tek Parça HD izle,Benimsin 51. Bölüm izle
Benimsin son bölüm internete en fazla paylaşılan dizilerimiz içerisinde gelmesi dolayısıyla Benimsin televizyon dizisini üyelerimiz için epey bir inceledik. Benimsin 51. bölümü ile 09-07-2016 te hayranlarını televizyon başına alacak hep yaptığı gibi. Google'de devamlı tercih edilen araştırmalar şu şekildedir Benimsin 51. bölüm ücretsiz Benimsin dizisi bu bölümde epeyce heyecanlı olmasını bekliyoruz.

yeni bölüm son fragmanı epey bir hareketli gözüküyor. Benimsin en son bölümü ile epey bir ses Getirmişti. Fenomeni devamlı artan dizimiz Benimsin 51. bölümü ile 09-07-2016 akşamında yeni ve eski fenomenlerine doyumsuz anlar yaşatacak Bölümü bu bölümle ilgili görüş beyan edebilirsiniz
Benimsin 51. Bölüm Youtube izle 09-07-2016,Benimsin 51. Bölüm Youtube izle,Benimsin 51. Bölüm Tek Parça seyret,Benimsin son bolum izle,Benimsin 51. Bölüm Tek Parça izle,Benimsin 51. Bölüm Full Hd izle,Benimsin 51. Bölüm Tek Parça HD izle,Benimsin 51. Bölüm Tek Parça izle,Benimsin 51. Bölüm izle ,Benimsin 51. Bölüm izle

Konusu :

Benimsin (Beintehaa) Tanıtım
Kanal 7 ekranlarında Hint dizisi rüzgarı esmeye devam ediyor. Hint dizilerinin Türkiye'deki ekranı Kanal 7, milyonların tutkuyla izlediği Bir garip Aşk dizisinin ardından şimdi de yine çok aşırı konuşulacak bir yapımı ekranlarına taşıyor. Yayınlandığı dönemde ilgiyle izlenen Beintehaa adlı Hint dizisi Nisan ayında Benimsin adı ile Kanal 7 ekranlarında yerini alacak. Bollywood'un yıldızlarını bir araya getiren Benimsin (Beintehaa) dizisinde başrolleri Harshad Arora ve Preetika Rao paylaşıyor.


Benimsin (Beintehaa) Konusu:
Nisan ayında Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak Benimsin (Beintehaa) dizisinde Zain ve Aaliya adlı iki kuzenin nefret ve tutku dolu hikâyesi anlatılıyor.
Kendini beğenmişliği ve hayatı ciddiye almayan tavırları ile tanınan Zain Usman Abdullah, (Harshad Arora) Hindistanlı varlıklı bir ailenin oğludur ve Londra'da okumaktadır. Ailesinden uzakta olmanın verdiği huzur ile zamanının büyük bir yönünü eğlenceye ayıran Zain evlilik fikrine her zaman soğuk bakmıştır. nedeni ise o her zaman ağır basan bencilliği yüzünden evleneceği insanın dünyada henüz mevcut olmadığını düşünür.


Bir gün Londra'daki okul müdüründen Zain'in babası Usman'a bir şikâyet mektubu gelir. Mektupta Zain'in nadiren okula geldiği ve geldiğinde derslerden çok aşırı kızlarla ilgilendiği yazmaktadır. Yazılanları okuyan Usman Bey oğlunu arayarak ondan hemen evine dönmesini ister.
Usman Bey, Zain'e bazı nasihatler verdikten sonra onu ingiltere'den çağırmasının asıl sebebi Bhopal'de yaşayan yeğeni Aaliya'nın düğününe giderek onun için aldığı hediyeleri teslim etmesidir. Zain bu teklifi kabul etmez nedeniyse o yaklaşan yeni yılı en yakın arkadaşları ile birlikte Bangkok'ta kutlamaya hazırlanmaktadır. fakat inatçı tavrını sürdüren Usman Bey, oğlunu Bhopal'e gönderebilmek için kredi kartlarını iptal eder, banka hesaplarını kapattırır.


Labels:1 Response to "Benimsin 51. Bölüm izle 09-07-2016"

  1. güzel dizi benimsin

Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

Blogger tarafından desteklenmektedir.